“Tiffany” Top Picks “: bateliai rudenį!

Tai įkrovos sezono, ir man tai patinka! Pastaruosius kelerius metus aš taip į bateliai ir visada esu tobula pora medžioklė. Leiskite pažvelgti į keletą, kad aš dabar esu mylintis, ir kaip aš nešioti …reklama adwords

1. “Kate Spade New York” Kirkland “bootie | 2. Žr Chloé Zip Bow Oda Bootie | 3. Steve Madden “Tanngoo” Bootie

1. Ar ne Kate Spade, so cute su laivapriekio ir grandinės išsamiai? Manau, jei suporuoti su matinės juodos pėdkelnių ir suknelę, jums reikės labai sumažėjo apranga! Moteriska avalyne.

2. Aš esu mylintis Chloe bateliai žiūrėkite spalvą, ji tiesiog primena man keisti lapų spalvą. Tai puikiai atrodo su liesas džinsus ir stambusis megztinis pora.

3. Aš mylėti kaip šis vienas iš Steve Madden pleišto bootie idėja. Spalva yra taip pat labai sumažėjo ir yra puikiai šviežių neutralių alternatyva juodos.

Jei yra trumpą pusėje, kaip man (aš 5’2 “) ir trumpų kojų, kai kurie bateliai, taip pat dirbti, nes jie gali sumažinti jums kulkšnis ir padaryti jūsų kojos atrodo dar trumpesni. Taigi, norint išspręsti šią bandau laikytis bateliai, kaip šių trijų žemiau, yra pjaustomos aplink kulkšnis suteikia jums bootie atrodo, bet su labiau glostantis sumažinti kojų.

4. “Isola” Idaline “Bootie | 5. Fergie Bootie | 6. Vince Camuto “Jerrell” Bootie

4. Aš myliu kilmės išsamiai Isola bootie. Kartais tiesiog reikia juodi bateliai, tačiau kilmės detales ateityje jį vienu žingsniu!

5. Manau, leopardas spausdinti bateliai Mieliausias dalykas ir tikrai gali stiprintuvą Jūsų įrangos komplektą. Noriu suporuoti su kai liesas džinsus, Slim Fit juodas megztinis ir skara. Lengva, bet super mielas! fotografas

6. Aš iš tikrųjų turiu pora raudonos bateliai, kad aš dievinu ir dažnai dėvi. Galima būtų galvoti, kad raudonos būtų lengva spalva, nešioti, bet aš rasti sau dėvėti mano daug. Jie jau daug kartų ir mano juodi bateliai, puikiai atrodo plonas juodas kelnes ar džinsus.

Bet koks bootie mėgėjams ten per daug? Kurios iš jų yra jums nusižiūrėjo?

This slideshow requires JavaScript.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s